Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mail

 


 

G E Z O C H T

Ja, we zijn op zoek en wel naar vrijwilligers. Net zoals veel verenigingen natuurlijk maar toch. U kunt elders lezen dat wij met jongeren bezig zijn met het opzetten van nieuwe activiteiten. Zij gaan voor ons uitzoeken wat er leeft en waar men behoefte aan heeft. Daar komt dus noch nieuws over. Maar zonder vrijwilligers kunnen we niets. Hebt u een idee over een op te zetten activiteit of wilt u ergens aan meewerken laat het ons weten. Het opknappen van het gebouw krijgt een hoge prioriteit en dan moet je denken aan het verven van het hele gebouw en timmerkarweitjes. Dus heeft u nog tijd en zin laat het ons dan even weten. Het betekent niet dat wij plotseling geen oog meer hebben voor bestaande vrijwilligers. Kort geleden is er nog een vrijwilligersavond gehouden om te weten wat er leeft en mogelijk een nieuw idee mee te pakken..Er wordt dan bijvoorbeeld gesproken over hoe de inzet is voor het toezicht op de kermis en informatie gegeven over de onderhandelingen met de gemeente. Verder is het rookbeleid aan de orde geweest. Ook de aandacht hoe te handelen bij ziektes en ongemakken is opnieuw besproken. De opkomst was goed en we moeten wellicht deze avonden wat vaker organiseren om het West-End gevoel te blijven houden.

Het bestuur van West – End

Heeft u interesse om ook eens een  activiteit te organiseren in het Wijkcentrum

neem dan contact op met 1 van de bestuursleden.

 

of via onderstaande e-mail.

Bestuur Wijkvereniging West-End

T.a.v. voorzitter : Mw.H.F. de Pender.

P.M. van gentstraat 20

4142 BM Leerdam.  e-mail Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.